Teknoloji
Şimdi Okunuyor
Apple’ın Yeni Güncellemesi iOS 11
0

Apple’ın yeni güncellemesi iOS 11 piyasaya sürüldüğü andan itibaren tüm kullanıcılar tarafından indirildi. Çok yetenekli olan bu yeni güncelleme ile her zamankinden daha güçlü bir kimliğe bürünüyorsunuz. Ayrıca inanılmaz olanaklara da ev sahipliği yapıyor. Bu yeni güncelleme sayesinde iPhone en akıllı haline bürünüyor.

iOS 11 ile sizden bir şeyler öğrenebilecek kadar akıllı hale gelen iPhone, size güçlü ve kişisel bir şekilde yardımcı olabiliyor. Yeni bir seviyeye taşınan kamera, filtrelerinde klasik stillerden ilham alıyor. Yeni nesil dosya sıkıştırma teknolojisi ile dosya boyutları eskiye göre yarısı büyüklüğünde.

iPad 11

iPad’e yepyeni bir hayat veren iOS 11, çalışmak ve öğrenmek için birbirinden güçlü yollar sunuyor. Son kullandığınız dosyalar için sizlere özel bir yer gösteriyor. Depoladığınız tüm dosyalar iPad’inizdekilerin yanı sıra, diğer iOS aygıtlarınız, iCloud Drive ve Box veya Dropbox hizmet sağlayıcılarınızda.

iOS 11 ile birden fazla iş yapabilmeniz çok daha kolay ve doğal. Sadece tek bir dokunuşla her şeyi taşıyabilirsiniz. Apple Pencil ile iPad Pro’nuza yapacağınız her dokunuş anında notlarınıza kaydedilecek.

QuickType klavye ile artık ihtiyacınız olan karakteri seçmek için ilgili tuşa dokunup hafifçe aşağı kaydırmanız yeterli.

Dünyanın artırılmış en büyük gerçeklik platformu olan iOS 11, akıcı deneyimler sunuyor. Ekranın çok daha ötesine geçen oyunlar ve uygulamalar ile sonsuz olanaklar sizleri bekliyor.

Baştan Aşağı Yeni Bir App Store

Her zamankinden daha kolay bir App Store hazırlayan Apple, size ilham verecek uygulamalarla dolu. Her bir sekme ilginizi çekecek ve sizi bilgilendirecek şekilde dizayn edilmiş. İndirmek istediğiniz uygulamaya karar verirken, ihtiyacınıza göre hareket ediyor.

iOS 11 İle En Akıllı Siri

Bir kişisel asistandan çok daha kişisel bir asistana dönüşen Siri, size daha da yardımcı olmaya hazır. Öğrenme teknolojileri ve gelişmiş yapay zeka sayesinde yaşamınızda önemli bir parça haline geliyor.

iOS 11 çalıştıran bir iPhone’unuz veya iPad’iniz varsa otomatik olarak giriş yapmak için yaklaştırmanız yeterli olacaktır. Böylece tercih, kişisel ayar ve içerikleriniz hızlı ve güvenli bir şekilde yeni aygıtınıza aktarılacaktır.

Büşra Şengül
Büşra Şengül

Latest posts by Büşra Şengül (see all)

Sizce Makale Nasıl?
Harika
50%
Güzel
50%
Fena Değil
0%
Olmamış
0%
Rezalet
0%
Yazar Hakkında
Büşra Şengül

Bir Cevap Yazın