Sosyal Medya
Şimdi Okunuyor
Boomerang ile Tanışalım!
0

Kullanıcıların 1 saniyelik, kendini tekrar eden paylaşımlar yapabileceği Boomerang, son zamanların en büyük trendleri arasında yer almaktadır.

boomerang-nedir

Boomerang uygulamasını kullanmak için Instagram hesabınızın olmasına gerek yoktur. Uygulamayı kullanmak için telefonunuza indirmek yeterli olacaktır. Boomerang Instagramdan bağımsız, hem ios hem de android telefonlara indirilebiliyor. Henüz çok yeni bir uygulama olmasına rağmen Instagram’da#boomerang etiketi ile 1.500.000’den fazla içerik paylaşılmış.

boomerang-balon                    boomerang-tanışma

Peki ya Boomerang uygulaması nasıl çalışıyor?

Boomerang kullanımı en kolay uygulamalardan olup sadece çekim tuşu bulunuyor. Bu tuş ile kayıt aldıktan sonra Instagram veya Facebook üzerinden direk olarak paylaşım yapılabiliyor. Boomerang ile markanız veya ürünleri ile ilgili kısa videolar oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu videolarda komik veya eğlenceli içerikler tercih etmeniz daha dikkat çekici olabilir.

Boomerang ile firma çalışanlarınız farketmeden onların komik videoları çekebilirsiniz.Yada ürünlerinizin yapım aşaması veya uygulama aşamalarını da takipçilerinize gösterebilirsiniz.

Selen Karakaş

Sosyal Medya Uzmanı,Ilgın Boya Muhasebe ve Finans Sorumlusu
Sizce Makale Nasıl?
Harika
0%
Güzel
0%
Fena Değil
0%
Olmamış
0%
Rezalet
0%
Yazar Hakkında
Selen Karakaş
Sosyal Medya Uzmanı,Ilgın Boya Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Bir Cevap Yazın