Sosyal Medya
Şimdi Okunuyor
Instagram’da Son Görülme Nasıl Kapatılır?
0

Ciddi bir stalker olmasak bile illa ki screenshot aldığımız hikayeler cevap vermediğimiz mesajlar herkesin vardır.

Son güncellemeyle birlikte gelen son görülme özelliği bir çok kişiyi tedirgin etti artık ben uyuyorum deyip gizlice gezebileceğimiz bir sosyal ağ kalmadı neredeyse. Bu güncellemeyle birlikte birbirimize sorduğumuz soru son görülme nasıl kapatılır açıklayalım.

İlk olarak Instagram içerisinde yer alan Seçenekler bölümüne giriyoruz

Sonrasında alt kısımda yer alan ‘Hareket Durumunu Göster‘ seçeneğini devre dışı bırakıyoruz. Böylece Instagram’ın son görülme özelliğini kapatma işlemini başarıyla tamamlıyoruz.Hareket durumu kapattığınızda Whatsapp’da olduğu gibi diğer kullanıcıların son görülmesini siz de göremiyorsunuz.

Şimdiler de konuşulan en çok konu ise storyde screenshoot alınca karşı tarafa bildirim gitmesi.

Zaten snapchat’ten çalma bir özellik olan storyde ilk başlarda bu herkesin ortak sorusuydu “kanka ss alınca bildirim gitmiyor değil mi” maalesef artık gidiyor. Stalkerların gözü yaşlı flörtü olmayanın umurunda değil.

Şu anlık test aşamasında olan bu özellik yakın bir tarihte kullanıcıya sunulacak.Artık isteğimiz screenshot alıp sağda solda ‘Berkecan Ecesu’ya cenazem var demişti dünkü hikayesindeki bu kız, yalan söylemiş’ gibi Whatsapp gruplarındaki konuşmalar son bulacak gibi duruyor.

Ve son olarak flörtü olmayan bir arkadaşımız şu sözü söylemiş

 

 

 

Sizce Makale Nasıl?
Harika
100%
Güzel
0%
Fena Değil
0%
Olmamış
0%
Rezalet
0%

Bir Cevap Yazın