Şimdi Okunuyor
SEOzone Meetups: Aylık SEO Kafe Toplantıları
Popüler
0

29 Kasım Salı günü saat 19.00’da düzenlenecek olan SEOzone Meetups, ücretsiz olarak SEO konusuna ilgi duyan katılımcıları bir araya getirmeye devam ediyor. Sektörün gelişimine katkı sağlamak için SEO danışmanlığı alanında hizmet sağlayan ZEO’nun İstanbul ofisi tarafından düzenlenen etkinlik; katılımcılarına hem çevre, hem de kişisel gelişim vaat ediyor.

29 Kasım Salı günü saat 19.00’da düzenlenecek olan SEOzone Meetups, ücretsiz olarak SEO konusuna ilgi duyan katılımcıları bir araya getirmeye devam ediyor. Sektörün gelişimine katkı sağlamak için SEO danışmanlığı alanında hizmet sağlayan Zeo’nun İstanbul ofisi tarafından düzenlenen etkinlik; katılımcılarına hem çevre, hem de kişisel gelişim vaat ediyor. Etkinlik programıysa şöyle:

18:30 – 19:00 – Networking & Tanışma

19:00 – 19:45 – Sosyal Sinyallerin SEO Performansına Etkisi (Erdal Çay)

19:45 – 20:00 – Kahve Arası

20:00 – 20:45 – Ajans/Freelancerla Çalışırken SEO’dan Etkin Biçimde Faydalanmak (Ömer Yıldız)

Kasım ayı kafe toplantısında, ilk konuşmacımız Zeo’da SEO Danışmanı olarak görevini sürdüren Erdal Çay olacak ve “Sosyal Sinyallerin SEO Performansına Etkisi” konusu üzerine detaylı bir sunum gerçekleştirecek.

45 dakikalık iki farklı oturumun olacağı etkinliğimizin ikinci oturumunda ise, SEM’de SEO Danışmanı olarak görev alan Ömer Yıldız, “Ajans/Freelancerla Çalışırken SEO’dan Etkin Biçimde Faydalanmak” isimli sunumuyla bizlerle olacak.

Etkinliğin kapasitesinin 200 kişilik olması sebebiyle, biletler Eventbrite üzerinde sınırlı sayıda sunulacaktır. Tüm katılımcıların Eventbrite uygulamasındaki doğrulama mesajını katılım esnasında göstermeleri rica edilecektir.

 

Kayıt için: https://www.eventbrite.com/e/seozone-meetups-aylk-seo-kafe-toplantlar-tickets-29578328577

Takip Et

Haydar Özkömürcü

Founder at Cremicro
Growth Hacker | Founder of Cremicro Agency
Takip Et
Sizce Makale Nasıl?
Harika
0%
Güzel
100%
Fena Değil
0%
Olmamış
0%
Rezalet
0%
Yazar Hakkında
Haydar Özkömürcü
Growth Hacker | Founder of Cremicro Agency

Bir Cevap Yazın