Şimdi Okunuyor
Dijital Reklam Günleri #3
0

Dijital Reklam Günleri [3] 10 Mart’ta Başlıyor!

İlki 25 Kasım 2016, ikincisi 13 Ocak 2017 tarihinde gerçekleşen, yoğun bir katılım ve olumlu geri dönüşlerle tamamlanan Dijital Reklam Günleri hız kesmeden devam ediyor. Dijital Reklamcılık alanında önemli isimleri katılımcılarla buluşturan Dijital Pazarlama Okulu, 10 Mart Cuma günü yine birbirinden değerli isimleri konuk edecek. Etkinlik sonu sürpriz yarışmalar ve hediyeler için bizleri takip etmeye devam edin!

Dijital reklamcılık, ürün ve hizmetlerin internet üzerinden tüm insanlara aktarılmasını sağlayan bir reklam terimidir. İnternet teknolojilerinin büyük bir gelişim içinde olması, reklamcılık hizmetlerini de internet tabanına kaydırmıştır. Gıda, tekstil, otomotiv, eğlence ve daha birçok farklı alandaki hizmet ve ürünler internet tabanından reklam yapılarak, binlerce kişiye ulaştırılmaktadır. Bu açıdan dijital reklamcılığın gerek insanlar açısından gerekse de markalar açısından büyük bir önemi vardır.

İki aylık periyotlarla yapılması planlanan Dijital Reklam Günleri, dijital reklamcılık ekosistemine katkıda bulunmayı ve networking imkanı sunmayı amaçlamaktadır. Birbirinden değerli konuşmacıların katılacağı bu etkinlikte dijital reklamcılığa dair son trendleri, gelişmeleri ve uzmanların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ gerçekleşecek bu etkinlikten faydalanmak için HEMEN KAYIT OLUN!

KONUŞMACILAR:

Dijital Dönüşüm – Aykut Aslantaş ( Technology Director at GroupM )

Programatik Reklam – Berk Kuşaksız ( Digital Marketing Consutant )

Dijital Pazarlama Verilerini Anlamlandırmak – Şahin Seçil( Founder at BoostRoas)

ETKİNLİK BİLGİLERİ:

YER: Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi (KWORKS)

Etkinlik Konumu: bit.ly/drg-knm

TARİH: 10 MART 2017 CUMA

SAAT: 18:30-21:30

Etkinlik Adresi İçin Tıklayın

Sinan Durak

Merhaba, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Teknoloji tutkunuyum ve oldukça meraklı biriyim. Dijital pazarlama alanında kendimi geliştiriyorum.
Sizce Makale Nasıl?
Harika
0%
Güzel
0%
Fena Değil
0%
Olmamış
0%
Rezalet
0%
Yazar Hakkında
Sinan Durak
Merhaba, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Teknoloji tutkunuyum ve oldukça meraklı biriyim. Dijital pazarlama alanında kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın