Dijital Pazarlama
Şimdi Okunuyor
Ücretsiz ve Kolay Tasarım Aracı Crello
0

Ücretsiz Tasarım Canavarları İçin 2 Tasarım Sitesi

Ücretsiz ve kolay tasarım aracı Crello’yu duydunuz mu? ”Hayır. Duymadık.” der gibisiniz. Artık tasarımınızı kolayca yapabileceğiniz ve sizi zora sokmayacak bir uygulama ile karşı karşıyasınız diyebiliriz. Biz teknoloji severler genellikle ucuza ve kolaya kaçarız. İşte tam bu özelliklerimize uygun siteler gerçekten de var ve var olmaya devam edecekler. Biz yeni nesil teknoloji ajanları neden bu sitelerden yararlanmayalım ki?

Crello mu Canva mı?

Bu makalemde ücretsiz ve kolay tasarım aracı Crello ve özelliklerinden bahsedeceğim. Crello’nun popüler ve sosyal medyada sıkça yer alan Canva’dan ayrılan özelliği ücretsiz olması. Canva’nın da %95 oranında ücretsiz olduğunu biliyoruz. Fakat daha çok kullanışlı özelliklerinin paralı olması ile kullanıcılarını kısıtlamaktadır. Bu nedenle Crello iyi bir fırsat gibi görünüyor.

Crello resmi

Ücretsiz ve Kolay Tasarım Aracı Crello ve Özellikleri

 • 10 bin tasarım şablonu tamamen ücretsiz.
 • Ücretsiz ve sınırsız depolama alanı mevcut.
 • 65 milyon stok görsel arşivi (Canva’nın 1.5 milyon)
 • 11 binden fazla ücretsiz tasarım (ögeleri satın alabiliyoruz ve sınırsız)

Depositphotos görsel sitesinin bir alt kuruluşu olan Crello bence Canva karşısında ücretli olan ögeleri ücretsiz hale getirerek büyük bir patlama yapmayı planlıyor. Bu plan ne kadar işler bilmiyorum ama iyi işler yapacağından kuşkum yok. Tasarımcı olmayıp da tasarım yapmak isteyenlerin buluştuğu bu tür sitelerin kullanışlı ve ücretsiz olması bizi mıknatıs gibi çekiyor.

Crello mu Canva mı? Tasarım araçlarını bu tür sitelerden karşılıyorsanız bence Crello bir şansı hakediyor!

Koskoca teknoloji dünyası sadece 2 tane tasarım sitesi mi kullanıyor. Tabi ki hayır. Karşımıza değişik şekillerde tasarım siteleri çıkmaktadır. Sanırım, diğer ücretsiz olan stok görsel sitelerinin de listelerini vermeden duramayacağım.Bunlar;

 1. Stock photos that don’t suck
 2. Stock Snap
 3. Startup Stock Photos
 4. Picjumbo
 5. Pexels
 6. Stock-Up
 7. Life of Pix
 8. Fancycrave
 9. IsoRepublic

Umarım bu makalem size bol bol yardımcı olacaktır. Bazı şeyleri bilmek için araştırmak ve takip etmek gerekir. Günümüz teknolojisi ise böyledir. Eğer güncel kalmazsak eksik ve eski kalmaya mahkum kalmışız demektir. Güncel kalmak dileğiyle. Teknoloji ile kalın. Tasarımınız bol olsun.

Sizce Makale Nasıl?
Harika
100%
Güzel
0%
Fena Değil
0%
Olmamış
0%
Rezalet
0%
Yazar Hakkında
Murat Ayırkan

Bir Cevap Yazın