Dijital Pazarlama
Şimdi Okunuyor
Dijital Pazarlama Uzmanına Hediye Edilebilecek Ürünler
0

Özel günlerde hediye almak çok da kolay değil. Özellikle parfüm, cüzdan, kazak gibi herkesin elinin ilk gittiği hediye seçeneklerini bitirdiyseniz. Bu listeyi, hayatında dijital medya uzmanı olan kişilere yardım olsun diye hazırladık! (Dijital medya uzmanı olan sizseniz, sevdiğiniz kişiye bu listeyi gönderip onun işini kolaylaştırırken aynı zamanda pofuduk ayıcık almasının önüne de geçebilirsiniz. Kazan-kazan durumu.)

  • Akıllı saat

Maddi açıdan herkese uygun bir seçenek olmayabilir ama akıllı saatler, hayatı dijital ortamlarda geçen birine nokta atışı olacak hediyelerdendir.

  • Baskılı tişört

Hayatınızdaki dijital medya uzmanı giymeye ne kadar hevesli olur bilinmez ama tişört gibi sıradan bir hediyeyi, bu şekilde özelleştirerek hediye etmeniz emeklerinizden ötürü size puan kazandıracaktır.

 

 

  • Like/Dislike kaşesi

En orijinal fikirlerden biri de bu kaşelerden almak. Her gün her saat sosyal medyayı inceleyen bünyeleri gerçek hayata döndürebilirsiniz.

 

  • Dokunmatik ekrana uyumlu eldiven

Herkesin dokunmatik telefon kullandığı şu günlerde, dokunmatik ekrana uyumlu bu eldivenleri sadece dijital medya uzmanlarına değil, herkese hediye edebilirsiniz.

 

  • Apple cihazlar için kalem

Apple cihaz kullanıcılarına yönelik bu hediye de dijital medya uzmanları için hayat kurtarıcı olabilir. İçerik görseli tasarlamaktan tutun, mail yollamaya kadar oldukça kullanışlı görünüyor.

 

  • Wifi dedektörlü şapka

Kablosuz internet kapsama alanına girince ışıkları yanan bu şapkayla sosyal medyayı kullanan herkesi şaşırtabilirsiniz!

 

  • Dijital mağaza hediye kartı

Hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı olan bu dijital mağaza hediye kartları, bu listenin bize göre en öne çıkanı oldu. Hem Android hem de Apple cihazlara göre seçenekli olması, birden fazla meblağ seçeneğinin olması gibi özellikleriyle yediden yetmişe herkese uyacak bir hediye.

 

 

 

 

 

 

 

Betül Yeşilürdü

İstanbul Üniversitesi Dilbilimi öğrencisi.
Pazarlama stajyeri, yarı zamanlı gezgin, yarı zamanlı ponçik ev kedisi.
Sizce Makale Nasıl?
Harika
100%
Güzel
0%
Fena Değil
0%
Olmamış
0%
Rezalet
0%
Yazar Hakkında
Betül Yeşilürdü
İstanbul Üniversitesi Dilbilimi öğrencisi. Pazarlama stajyeri, yarı zamanlı gezgin, yarı zamanlı ponçik ev kedisi.

Bir Cevap Yazın